Yaşam

MasterChef All Star’ın ilk grubunda ana kadroya katılan son isim Rıfat oldu.

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve konuk şef Yılmaz Öztürk’ün jüride yer aldığı MasterChef All Star’da ana kadro seçimleri devam ediyor. İlk kümede mücadele eden 2018-2019 yarışmacılarının ortasında ana kadroya giren 5 isim belli oldu. Kalan yarışmacılar bugün yayınlanacak bölümde yedek takıma girmek için mücadele edecek.

KUZU BEYNİ VE GARAM MASALA ile pişirdiler

Hakan, Mehmet, Bahri, Mustafa, Orhan, Rıfat, Faruk Batuhan ve Onur birinci nevi şeflerinin ricası üzerine en güzel taş kadayıfı yapmak için uğraş verdiler. Birinci tipte en güzel taş kadayıfı yapan Hakan, Mustafa, Faruk Batuhan ve Rıfat, kuzu beyni ve Garam Masala kullanarak ikinci tipte yaratıcılıklarını ortaya koymaya çalıştılar.

RIFAT ANA EKİP GİRİYOR

Günün sonunda Hakan en uygun tabağı üreten üçüncü isim oldu ve yedeklerden MasterChef’e devam etme hakkı kazandı. Mustafa ve Rıfat son 2 sırada. Hazırladığı tabağı şefler tarafından beğenilen Rıfat, MasterChef ana kadrosuna giren 5. yarışmacı oldu.

“ALL STAR YEMEKLERİ BİR TOKAT GİBİ SICAK”

Ana kadroya girdiğini duyunca bağırarak şeflere sarılan Rıfat, “Rıfat dediklerinde çıldırdım sonunda oldu. Yarışmaya başlamadan önce All Star kolay olur sanıyordum. Hatta ilk gün ilk ben çıkacağımı düşünmüştüm.Tabakları, imza tabakları adeta tokat gibi oldu.”Herkes gibi benim de kalbim döndü. Bu son meşhur giriş benim için hayırlı olacak” dedi.

MUSTAFA EKİME GİRMEYEN TARAFINDAN YOK EDİLMİŞTİR

Kadroya katılamayan Mustafa, “Herkes bana inandı, güvendi. Kendime çok güveniyordum. Demek ki iyi çalışmadım. Bundan sonra daha çok çalışacağım” sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi.

atakumajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu